Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

26.2.2011 Diskotéka priateľstva PDF Tlačiť E-mail

diskotekaV piatok 25. 2. 2011 náš žiacky parlament pod vedením Mgr. Kubovičovej a Mgr. Markovičovej pri príležitosti Medzinárodného týždňa priateľstva uskutočnil pre žiakov 2. stupňa diskotéku priateľstva. Keď sa všetci zišli, zábavu rozprúdila "balónová šou". Každá trieda si v balóniku našla úlohu, ktorú musela splniť. Oceňujeme, že po prvotnom "šoku" sa všetky  kolektívy odhodlali svoje   úlohy splniť! Poriadne sme sa pri tom zabavili. Potom prišli na rad súťaže medzi triedami v jednotlivých ročníkoch. Tie preverili zručnosti našich žiakov a ich schopnosť zabávať sa. Zasúťažil si aj tr. učiteľ 8. B a na vlastnej koži skúsil, že súťaže skutočne neboli práve najľahšie. Každý bol odmenený zdravým pomarančom, za ktoré ďakujeme pánovi Danižovi, i sladkou lízankou, ktoré nám umožnilo zakúpiť naše ZRŠ. Potom sa už tancovalo a tancovalo... Dve hodinky, ktoré sme mali vyčlenené, ubehli veľmi rýchlo. Po predĺžení však predsa len prišiel koniec. Hudbou prispeli k vynikajúcej zábave naši bývalí žiaci Jaro Kušnierik a Dominik Turičík, za čo im veľmi ďakujeme. Ešte
by sme sa radi poďakovali učiteľom, ktorí sa prišli s nami zabaviť a trocha nás aj postrážiť, a to: Mgr. Adamčíkovej, Mgr.
Dudoňovej, Mgr. Malovcovi, Mgr. Mytníkovej a Mgr. Trníkovej. Už teraz sa tešíme na ďalšiu diskotéku!

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639950bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.