Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

6.3.2011 Tvoja správna voľba PDF Tlačiť E-mail

spravna-volbaDňa 7., 10., 11. februára 2011 sa žiaci 3. a 4. ročníka našej základnej školy zúčastnili podujatia s názvom „Tvoja správna voľba". Podujatie sa uskutočnilo v kine Mier ( výstavná miestnosť).
Organizátor: Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Považskej Bystrici, Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Považskej Bystrici, PX Centrum
Lektori: MUDr. Hlušková, por. Mgr. Ďurkechová 
Tento projekt bol schválený pod týmto názvom v rámci programu Európskej komisie „Predchádzanie a boj proti trestnej činnosti." Cieľom projektu je snaha o elimináciu trestnej činnosti pod vplyvom návykových látok  a informovanie o škodlivosti ich užívania so zameraním na tabak, alkohol a marihuanu. Projekt je určený pre deti vo veku 9 - 10 rokov, s využitím inovatívnych prístupov práce s deťmi formou interaktívnej tvorivej dielne. Na realizáciu projektu boli využité mobilné panely, na ktorých žiaci našli základné informácie o alkohole, tabaku a drogách (marihuana), ich užívania. Súčasťou interaktívnej tvorivej dielne bol aj pracovný stôl a koberec s hracím plánom.
Naším žiakom sa akcia veľmi páčila. Aktívne sa zúčastňovali hier a plnili pokyny lektorov. Odpovedali na kladené otázky, veľa si zapamätali. Hodnotíme túto akciu ako veľmi vydarenú a pre našich žiakov veľmi poučnú .

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638286bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.