26.3.2011 Deň vody PDF Tlačiť E-mail

den-vodySvetový deň vody si žiaci a pedagógovia nášho prvého stupňa pripomenuli tak, že prišli do školy v modrom oblečení a s fľašami naplnenými čistou vodou z vodovodu, pretože v tento deň sa riadili heslom: „Pijeme vodu z vodovodu". V rámci vyučovania im pripravili pani učiteľky zaujímavé aktivity, v každej triede iné, v rámci  ktorých sa zaujímavou a zábavnou formou dozvedeli všetko, čo by o vode mali vedieť a hlavne ako si ju chrániť a vážiť. Vyvrcholením podujatia bolo zhotovenie plagátov, ktoré budú vystavené vo vestibule školy a poslúžia na poučenie všetkým okoloidúcim.