Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

26.3.2011 Deň vody PDF Tlačiť E-mail

den-vodySvetový deň vody si žiaci a pedagógovia nášho prvého stupňa pripomenuli tak, že prišli do školy v modrom oblečení a s fľašami naplnenými čistou vodou z vodovodu, pretože v tento deň sa riadili heslom: „Pijeme vodu z vodovodu". V rámci vyučovania im pripravili pani učiteľky zaujímavé aktivity, v každej triede iné, v rámci  ktorých sa zaujímavou a zábavnou formou dozvedeli všetko, čo by o vode mali vedieť a hlavne ako si ju chrániť a vážiť. Vyvrcholením podujatia bolo zhotovenie plagátov, ktoré budú vystavené vo vestibule školy a poslúžia na poučenie všetkým okoloidúcim.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639951bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.