Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

28.4.2011 Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail

narcisMilí rodičia a žiaci našej školy!
Dňa 15.4.2011 tak ako každý rok aj tento rok, sa na našej škole uskutočnil 15.ročník verejnej finančnej zbierky Deň narcisov. Tento škol. rok zbierka prebehla v interiéroch našej školy aj v blízkom okolí školy.
Za pomoci dobrovoľníkov, žiakov z 9.A triedy, sa vyzberalo 211 eur, ktoré boli zaslané na účet nadácie LIGA PROTI RAKOVINE. Touto cestou chceme poďakovať všetkým, ktorí čo i len malou čiastkou prispeli a podporili boj proti rakovine.

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 639949bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.