28.4.2011 Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail

narcisMilí rodičia a žiaci našej školy!
Dňa 15.4.2011 tak ako každý rok aj tento rok, sa na našej škole uskutočnil 15.ročník verejnej finančnej zbierky Deň narcisov. Tento škol. rok zbierka prebehla v interiéroch našej školy aj v blízkom okolí školy.
Za pomoci dobrovoľníkov, žiakov z 9.A triedy, sa vyzberalo 211 eur, ktoré boli zaslané na účet nadácie LIGA PROTI RAKOVINE. Touto cestou chceme poďakovať všetkým, ktorí čo i len malou čiastkou prispeli a podporili boj proti rakovine.