Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

30.4.2011 Brigáda - Deň Zeme PDF Tlačiť E-mail

brigada-den-zeme025Deň Zeme sme našej škole uctili prácou. V stredu 20. apríla žiaci namiesto aktoviek niesli do školy pracovné náradie, aby mohli vyčistiť a upraviť úsek, ktorý im bol pridelený. Neupratovali sme len okolie školy, ale pohli sme sa aj smerom k sídlisku, kde bolo veru čo robiť! Všade nás čakali kopy plastových ale aj sklenených fliaš,  ohorky, koberce, kočíky ...
Keďže na našej škole už tretí rok odpad triedime, urobili sme to aj teraz. Pomocnú ruku nám podala firma MEGAWASTE, ktorá nami vytriedený odpad odviezla. A na tomto mieste sa jej chceme v mene nás všetkých poďakovať za pomoc a dobrú spoluprácu medzi nami. Ďakujeme.
Okrem spomenutej aktivity v rámci Dňa Zeme sa väčšina tried a všetky oddelenia školského klubu detí zapojili do akcie ministerstva životného prostredia „Vyčistime si Slovensko". Od nich sme dostali rukavice a vrecia pre všetkých zaregistrovaných.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638280bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.