29.6.2011 Brigáda PDF Tlačiť E-mail

brigadaNaša škola sa zapojila do projektu „Za krajšiu Považskú Bystricu". V rámci neho sa dňa 21.júna 2011 „pochlapili" deti z I. oddelenia školského klubu pani vychovávateľky Zuzany Vojáčkovej. Aj keď sú pre všetkých len malí prváci, ich práca sa za malú nedá pokladať. Spoločne v priestore pri klube, pohrabali a nanosili na kopy pokosenú trávu, vyhrabali    odpadky,   vyzametali chodník ... Vracali sa síce unavení, ale s dobrým pocitom.
V neskorších popoludňajších hodinách ich na čele s pani riaditeľkou Zuzanou Veverkovou, vystriedali pani učiteľky Ľubka Kukučková, Kristína Fapšová, Mirka Kotačková, pani vychovávateľka Zuzana Vojáčková, Anna Hurtíková, pán učiteľ Dušan Malovec, pán školník Jaroslav Markulček a pani zástupkyne Danka Baránková a Mirka Jakabovičová, aby aj oni prispeli ku skrášľovaniu nášho okolia. A veru ukázali, že sa práce neboja a išlo im to jedna radosť! Samozrejme, že nás všetkých, čo nám na životnom prostredí záleží, čaká ešte veľa práce, ale je dobre, že sme na tom začali pracovať a čoraz viac bude vidieť výsledok našej snahy, ktorým, dúfam, potešíme nielen osadenstvo školy, ale i obyvateľov okolitých blokov.