Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Nie je krúžok ako krúžok.... PDF Tlačiť E-mail

p1010017Rybárska sezóna sa rozbehla v plnom prúde a mladí rybári z nášho krúžku vyrazili na lov na Lodenicu. Na začiatku bolo treba zakŕmiť a potom to už išlo ako na páse. Rybári sa však správali športovo a držali sa hesla „chyť a pusť". Aj veľmi pekný kapor musel ísť opäť do vody, lebo bol tzv.podmierový , nemal predpísanú dĺžku.    Deti našej školy sú rybármi už druhý školský rok a veľmi ich to baví. Na záver krúžku sme si opekali nie úlovky, ale prinesené špekačky. No a za to, že sa počas školského roka z rybárskych pravidiel mladí rybári veľa naučili , dostali odmenu rybárske potreby/sponzor predajňa Rybárske potreby/ ktoré využijú na rybolove počas letných prázdnin.Posledné stretnutie rybárov v tomto školskom roku vyvrcholí na Deň detí, ktorý sa uskutoční na rybníkoch v Považskej Teplej pod záštitou MsO SRZ. Pre deti budú pripravené sladké odmeny a aj hodnotné ceny pre rybárov, ktorým sa bude dariť a chytia nejakú tú rybičku.

 

Posledná úprava Piatok, 31 Máj 2013 17:20
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638494bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.