Nie je krúžok ako krúžok.... PDF Tlačiť E-mail

p1010017Rybárska sezóna sa rozbehla v plnom prúde a mladí rybári z nášho krúžku vyrazili na lov na Lodenicu. Na začiatku bolo treba zakŕmiť a potom to už išlo ako na páse. Rybári sa však správali športovo a držali sa hesla „chyť a pusť". Aj veľmi pekný kapor musel ísť opäť do vody, lebo bol tzv.podmierový , nemal predpísanú dĺžku.    Deti našej školy sú rybármi už druhý školský rok a veľmi ich to baví. Na záver krúžku sme si opekali nie úlovky, ale prinesené špekačky. No a za to, že sa počas školského roka z rybárskych pravidiel mladí rybári veľa naučili , dostali odmenu rybárske potreby/sponzor predajňa Rybárske potreby/ ktoré využijú na rybolove počas letných prázdnin.Posledné stretnutie rybárov v tomto školskom roku vyvrcholí na Deň detí, ktorý sa uskutoční na rybníkoch v Považskej Teplej pod záštitou MsO SRZ. Pre deti budú pripravené sladké odmeny a aj hodnotné ceny pre rybárov, ktorým sa bude dariť a chytia nejakú tú rybičku.

Posledná úprava Piatok, 31 Máj 2013 17:20