3.6.2013 Klubové rekordy PDF Tlačiť E-mail

klubove rekordy11Popoludnie plné súťaživého zápolenia si užili deti z nášho školského klubu. V pondelok 27.mája 2013 sa tam totiž konal už druhý ročník klubových rekordov. V nich si deti zmerali svoje sily, talent a odhodlanie v skoku do diaľky, v triafaní do basketbalového koša, chôdzi na mini choduliach a v zdolávaní papierového poľa. Snaženie, bojovnosť a dobrá nálada sa v telocvični  dala doslova krájať. Každý sa snažil prekonať sám seba a mnohým sa to aj podarilo.
Aj keď rekordérmi sa nemohli stať všetci, víťazmi však áno - pretože všetci strávili príjemné popoludnie plné radosti, pohody a v neposlednej miere aj zdravej rivality.

Posledná úprava Pondelok, 03 Jún 2013 14:57