Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Prezentácia projektu „Týždeň zdravého maškrtenia v Bratislave PDF Tlačiť E-mail

maskrt 12Komisia zložená zo zástupcov spoločnosti NovoNordisk , zástupcov diabetologických sestier a Slovenskej diabetologickej spoločnosti vybrala zo zapojených škôl celého Slovenska v rámci projektu Modrý kruh 10 víťazných škôl. Víťazné školy boli pozvané organizátorom na vyhodnotenie II. ročníka projektu Modrý kruh, aktívne sa zúčastniť záverečného podujatia pre širokú verejnosť v Bratislave. Záverečné podujatie - event sa konal 1.júna.2013 pri príležitosti Dňa detí/Diabetologických dní v obchodnom centre Polus. Eventu sa zúčastnilo 24 žiakov I. - IV. ročníka.
Naši žiaci sa vôbec nedali zahanbiť a predviedli na pódiu verejnosti náš projekt na tému podpory zdravého životného štýlu. Pre deti bol pripravený sprievodný program, šťavnaté jabĺčko, upomienkové predmety s logom Modrého kruhu, diplomy pre žiakov I. stupňa a občerstvenie v reštaurácii Fit.
Môžete si pozrieť, ako všetko výborne zvládli.

Posledná úprava Pondelok, 17 Jún 2013 20:27
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638489bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.