Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Škola v prírode PDF Tlačiť E-mail

nacvik-hymny-pobytu 1V týždni od 10.-14. júna 2013 sa naši tretiaci aj so svojimi pani učiteľkami Zdenkou Suchárovou, Ankou Bolekovou a pani vychovávateľkou Zuzanou Vojáčkovou, presťahovali do Terchovej, kde absolvovali školu v prírode. Celý pobyt sa niesol v duchu zážitkového učenia, čo bolo pre deti zaujímavé a obohacujúce.
So životom Juraja Jánošíka, ktorý sa narodil v Terchovej, sa oboznámili priamo v jeho múzeu. Bokom nezostal ani terchovský Betlehem, ktorý svojou majestátnosťou všetkých ohúril. Krásy terchovskej prírody si užili absolvovaním turistických vychádzok na kalváriu, do Jánošíkových dier ako aj návštevou prírodnej galérie.
Bokom nezostali ani súťaže a atrakcie okolia. Branný pretek preveril ich vytrvalosť a vedomosti z orientácie v prírode, pochodových a turistických značiek, zručnosti podávania prvej pomoci ako i stavania slávnostných ohňov. S veľkým ohlasom sa strela aj návšteva DINO PARKU v ktorom deti absolvovali lanovú dráhu, na ktorej preukázali svoju odvahu a šikovnosť.
Nuž a nechýbali ani súťaž o najčistejšiu a najaktívnejšiu izbu, otázky dňa a udeľovanie denných titulov NAJ... ako aj záverečná diskotéka s vyhodnotením všetkých aktivít.
A v takejto pohodovej atmosfére prebehol celý týždeň, na konci ktorého sa všetkým z Terchovej odchádzalo ťažko. 

Posledná úprava Štvrtok, 20 Jún 2013 18:31
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638497bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.