Parlamentári u pani riaditeľky PDF Tlačiť E-mail

O tom, že Žiacka školská rada nezaháľa ani v predvianočný čas, nemôže nikto pochybovať. Okrem organizácie pravidelných podujatí na našej škole parlamentári využili adventné obdobie na stretnutie s pani riaditeľkou.

V piatok 15. 12. sa všetci zástupcovia jednotlivých tried stretli v riaditeľni, aby sa mohli porozprávať o svojich želaniach, očakávaniach ale aj problémoch, ktoré ich trápia v triedach, na chodbách... medzi spolužiakmi.

Pani riaditeľka ocenila ich doterajšiu prácu, spoločne sa dohodli na priebehu pripravovaných súťaží a zároveň ich povzbudila k ďalším aktivitám. Na záver príjemného stretnutia popriala všetkým krásne a spokojné Vianoce a pripomenula, že za ňou môžu žiaci kedykoľvek prísť.

PaedDr. Vladimíra Mužíková